Warunki rezerwacji

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny 666 051 051 albo 602 206 064 lub dokonanie rezerwacji drogą elektroniczną.

W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30% należności za pobyt, na konto:

76 2490 0005 0000 4530 1026 2575

CANVAS. 01-498 Warszawa, ul. Podmiejska 5

Wpłaty zagraniczne: IBAN: PL BIC, Swift Code: ALBPPLPWXXX

 
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 letnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest CANVAS Agnieszka Esz z siedzibą w Warszawie, ul. Podmiejska 5, 01-498 Warszawa, NIP 522-13-25-074. Dane osobowe przetwarzane są w celu rezerwacji noclegu, oraz świadczenia usług noclegowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania usługi. Dodatkowo po wyrażeniu zgody przez gościa, jago dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie udzielonej zgody, Dane mogą również podlegać profilowaniu w zakresie udzielonej zgody. Dane zebrane na potrzeby świadczenia usług noclegowych będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody ­– do czasu jej odwołania. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawa do przenoszenia danych, oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez CANVAS Agnieszka Esz. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, coraz prawo do bycia Zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.
Państwa dane mogą zostać udostępnione lub przekazane następującym kategoriom odbiorców:
  • firmom transportowym i taksówkarskim w przypadku zamówienia dla gościa transportu lub przesyłki kurierskiej;
  • firmom świadczącym usługi wsparcia IT dla BELWEDERka;
  • firmom świadczącym usługi obsługi księgowej;
  • firmom świadczącym obsługę prawną;
  • firmom świadczącym usługi marketingowe dla BELWEDERka.
W przypadku stwierdzenia że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie CANVAS Agnieszka Esz, lub za pomocą skrzynki mailowej recepcja@belwederek.pl.

Wasze opinie

"Polecam dla osób chcących wypocząć aktywnie, cisza spokój z dala od gwaru blisko lasu, zadbana okolica, czysto, miła obsługa dla grupy która chce się zabawić - idealne!"

Anna Kaczor z Poznania

"Domek bardzo przytulny, gustownie urządzony. Położony w pięknym miejscu. Z okien widok na góry. Serdecznie polecam."

Piotr Betlay z Oławy

Karpacz spanieBelwederekSerwis turystyczny Noclegi-Online W okolicy
Noclegi Karpacz Belwederek Bezpłatna baza noclegów
Noclegi Karpacz
Domki wypoczynkowe w Karpaczu od 30 zł baner Karpacz, mapa, oferty noclegowe i atrakcje turystyczne miasta Polska Baza noclegowa Spanie.Online