Cennik

Domek może pomieścić wygodnie 6 osób, po 2 osoby w każdej z 3 sypialni. Jeśli jednak skorzystacie Państwo z miejsc do spania w salonie wówczas pomieści się w nim 8 osób. Oprócz oferty pobytowej proponujemy Państwu skorzystanie ze smacznych posiłków oferowanych przez pobliski Hotel Belweder oraz atrakcji sportowych i rekreacyjnych opisanych w zakładce o domku.

Poniżej prezentujemy informacje związane z kosztami wynajmu apartamentów domku Belwederek:

 

Liczba osób PLN/os PLN/dobę
1 200 PLN 200 PLN
2 140 PLN 280 PLN
3 110 PLN 330 PLN
4 95 PLN 380 PLN
5 80 PLN 400 PLN
6 70 PLN 420 PLN
7 65 PLN 455 PLN
8 60 PLN 480 PLN

Cena w sezonie wynosi 690zl/dobę za domek. Sezon obejmuje: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Sylwester, ferie zimowe, weekend majowy.

W przypadku rezerwacji w mailu zwrotnym prosimy o podanie nr telefonu w celu uzgodnienia Państwa preferencji dotyczących pobytu, godziny przybycia, ewentualnych posiłków.

Wyżywienie

Oprócz oferty pobytowej proponujemy Państwu skorzystanie z atrakcji sportowych i rekreacyjnych opisanych w zakładce o domku oraz.ze smacznych posiłków oferowanych przez pobliski Hotel Belweder (tu znajdziecie Państwo szczegóły) .

Menu świąteczne, bal sylwestrowy, zobacz ofertę hotelu Belweder.

 

Wasze opnie

"Polecam dla osób chcących wypocząć aktywnie, cisza spokój z dala od gwaru blisko lasu, zadbana okolica, czysto, miła obsługa dla grupy która chce się zabawić - idealne!"

Anna Kaczor z Poznania

"Domek bardzo przytulny, gustownie urządzony. Położony w pięknym miejscu. Z okien widok na góry. Serdecznie polecam."

Piotr Betlay z Oławy