Księga gości

Zapraszamy do dzielenia się opinią związaną z pobytem w Belwederku. Jeśi chciałbyś w kilku słowach opisać swoje wrażenia wybierz przycisk Dodaj opinię.

 

 • "Bardzo fajne miejsce dla ludzi ceniących ruch i aktywność - byliśmy na nartach (60m do najbliższego stoku) ale można też przyjechać na snowboard są wypożyczalnie jest też aquapark (można korzystać z zewnętrznych basenów zimą (hotel Gołębiewski), góry do zdobywania i zabytki, mnóstwo różnych restauracji w okolicy. Latem jest też strzelnica  golfowa przyjedziemy spróbować bo jeszcze nie mieliśmy okazji"

  Kasia z Krosna

 • "Wyjątkowy domek, ciekawe położony ponad aquaparkiem Gołębiewskiego za domkiem Karkonoski Park Narodowy - wszystko w odległości paruset metrów. Wewnątrz meble z duszą, zapach drewna, wszystkie pokoje z telewizorami i …sauna. Z domku wychodzi się wprost na wyciąg narciarski (zimą) i strzelnicę golfową (latem).Nie da się nudzić. Polecam!"

  Piotr z rodziną (Poznań)

 • "Cicha i spokojna okolica, piękne widoki z okien domku, wiele szlaków spacerowych oraz rowerowych a zimą snowboardowych i narciarskich… Łatwy dostęp do wielu zabytków np. Kościółka Wang. Bardzo blisko domku znajdują się 3 wypożyczalnie snowboardowe i narciarskie oraz dwa stoki: mały i duży"

  Beata i Tomek

 • "Polecam dla osób chcących wypocząć aktywnie, cisza spokój z dala od gwaru blisko lasu, zadbana okolica, czysto, miła obsługa dla grupy, która chce się zabawić - idealne!"

  Brak podpisu

 • "(...)Szybko opanowaliśmy obsługę wszelkich urządzeń i korzystaliśmy ze wszystkich dobrodziejstw. Mieliśmy cieplutko, choć przestronnie, kameralnie i spokojnie. Wszyscy z hotelu, którzy nas odwiedzali, zazdrościli nam komfortu.

  Stołowaliśmy się razem z resztą towarzystwa w hotelu, co nie było kłopotliwe - musieliśmy przejść przez podwórko.(...)

  Dużą zaletą tego miejsca był stok Pod Wangiem, który mieliśmy pod oknem, dosłownie przez drogę. Wreszcie mogliśmy - tak jak w Alpach - wychodzić z kwatery w butach narciarskich. Stok średniej długości, niezbyt stromy, spełniał nasze oczekiwania.

   

  Nawet kolejek na ogół nie było, a jeździć można do 21:00.(...)"

   Klan Nowaków Starszych
  kliknij tutaj, aby zobaczyć cały wpis

Wasze opinie

"Polecam dla osób chcących wypocząć aktywnie, cisza spokój z dala od gwaru blisko lasu, zadbana okolica, czysto, miła obsługa dla grupy która chce się zabawić - idealne!"

Anna Kaczor z Poznania

"Domek bardzo przytulny, gustownie urządzony. Położony w pięknym miejscu. Z okien widok na góry. Serdecznie polecam."

Piotr Betlay z Oławy