Kontakt

Adres domku

ul. Szkolna 2A
58-540 Karpacz

tel. 602 206 064

Adres e-mail: recepcja@belwederek.pl

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska, dat pobytu, liczby osób, numeru telefonu komórkowego, godziny przyjazdu i Państwa preferencji dotyczących pobytu - np. ewentualnycho posiłków w hotelu Belweder.

Dane do przelewu zadatku

W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o dokonanie wpłaty w wysokosci 30% należnosci za pobyt, na konto: 86 1870 1045 2078 1064 4644 0001, CANVAS, 01-498 Warszawa, ul. Podmiejska 5, wpłaty zagraniczne: IBAN:PL; BIC, Swift Code: NESBPLPW.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest CANVAS Agnieszka Esz z siedzibą w Warszawie, ul. Podmiejska 5, 01-498 Warszawa, NIP 522-13-25-074. Dane osobowe przetwarzane są w celu rezerwacji noclegu, oraz świadczenia usług noclegowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania usługi. Dodatkowo po wyrażeniu zgody przez gościa, jago dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie udzielonej zgody, Dane mogą również podlegać profilowaniu w zakresie udzielonej zgody. Dane zebrane na potrzeby świadczenia usług noclegowych będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody ­– do czasu jej odwołania. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawa do przenoszenia danych, oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez CANVAS Agnieszka Esz. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, coraz prawo do bycia Zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.
Państwa dane mogą zostać udostępnione lub przekazane następującym kategoriom odbiorców:
- firmom transportowym i taksówkarskim w przypadku zamówienia dla gościa transportu lub przesyłki kurierskiej;
- firmom świadczącym usługi wsparcia IT dla BELWEDERka;
- firmom świadczącym usługi obsługi księgowej;
- firmom świadczącym obsługę prawną;
- firmom świadczącym usługi marketingowe dla BELWEDERka.
W przypadku stwierdzenia, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie CANVAS Agnieszka Esz lub za pomocą skrzynki mailowej recepcja@belwederek.pl.

Wasze opinie

"Polecam dla osób chcących wypocząć aktywnie, cisza spokój z dala od gwaru blisko lasu, zadbana okolica, czysto, miła obsługa dla grupy która chce się zabawić - idealne!"

Anna Kaczor z Poznania

"Domek bardzo przytulny, gustownie urządzony. Położony w pięknym miejscu. Z okien widok na góry. Serdecznie polecam."

Piotr Betlay z Oławy